KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9895128
nr 989 5128
Carl Palme
(1879-1960)
Blandteknik, Carl Palme (1879-1960), "San Marino", motivet: 40 x 62, signerad
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:55:45
24/10 11:13:46